Охорона здоров'я

Фото без описуЗдоров’я є головною цінністю, має важливе значення у житті кожної людини, становить ключовий аспект національної безпеки, визначає можливості досягнення індивідуального і суспільного добробуту та благополуччя, перспективи стійкого розвитку. Тому завданням реалізації плану соціально-економічного розвитку Букачівської селищної ради ТГ є підвищення ефективності та якості роботи в галузі охорони здоров’я, формування системи  надання населенню доступних та високоякісних медичних послуг на засадах сімейної медицини. Забезпечення прав громадян на охорону здоров’я.

В рамках секторальної децентралізації формується нова система охорони здоров’я, яка передбачає: зміну системи управління; надання якісних та доступних медичних послуг; удосконалення системи кадрового забезпечення; інформатизацію галузі; забезпечення ефективної фармацевтичної політики; належний науковий супровід та випереджувальне інформаційно-комунікаційне забезпечення. Охорона здоров’я на території Букачівської селищної ради ТГ представлена Букачівської міською лікарнею з амбулаторією, терапевтичним відділенням з цілодобовим стаціонаром на 20 ліжко-місць та 7 ФАПами. В процесі впровадження медичної реформи в 2018 році створено амбулаторію загальної практики. Крім того, у складі «Центру безпеки громади» функціонує пункт надання екстреної допомоги комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Система медичних закладів ОТГ. На території ОТГ функціонують 7 фельдшерсько-акушерських пунктів (ФАП) в таких селах: Козарі, Журавеньки, Вишнів, Чернів, Чагрів, Луковець-Вишнівський і Луковець-Журівський та 2 амбулаторії (смт. Букачівці, с.Колоколин). Працівники ФАПів здійснюють амбулаторний прийом хворих, надають медичну допомогу на дому, забезпечують патронат на дому вагітних жінок та дітей до 1 року, проводять санітарно-просвітницьку роботу серед населення. Потребують невідкладного вирішення проблеми стабілізації демографічної ситуації, зниження захворюваності, зниження смертності, стабілізації ситуації по таких небезпечних захворюваннях як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, ВІЛ/СНІД, туберкульоз.

На території смт Букачівці працює поліклінічне відділення та пункт швидкої медичної допомоги.